Share Now
Terikoton Kumaş Alanlar

Terikoton kumaş alanlar tarafından ilgi gören bu kumaş türü özellikle sağlık sektöründe oldukça yaygın bir kullanıma sahiptir. Sağlık sektöründe kullanılan pek çok eşyanın ve ürünün üretilmesi esnasında hammadde olarak kullanılan terikoton kumaş, çeşitli fiyat aralıklarıyla satılır. Özellikle parti halde kaldığında yani aktif olarak kullanılmadığında yalnızca yer israfına sebebiyet veren bu kumaş türü satılarak gelir elde etmeniz konusunda size yardımcı olabilir.

 

Terikoton Kumaş Nedir?

Terikoton kumaş alanlar tarafından tercih edilen bir kumaş türü özellikle internet üzerinde en sık araştırılan kumaş türlerinden biri olmuştur. Medikal hastane kıyafetleri için yaygın bir şekilde kullanılır ve sağlık sektöründe kullanılması adına üretilir. Dayanıklı bir yapıya sahip olması kullanım alanının oldukça geniş olmasını sağlar.

 

Dayanıklılık sunması ve bunun yanı sıra gündelik yaşamdaki farklı eşyalar da kullanılabiliyor olması pek çok terzi ve imalathanede bulunmasını sağlar. Bütün olarak üretilen ve kullanıldıktan sonra parça halde kalan terikoton kumaş da tıpkı diğer kumaş türleri gibi satılarak elde etmeniz konusunda size yardımcı olabilir.

 

Elinizde kalan fazla kumaşların satışını gerçekleştirmek atölyelerinizde yer israf olmasını engellemek anlamına gelir. Bunun yanı sıra aktif bir kullanıma sahip olmayan kumaşların satışını gerçekleştirmek geri dönüşüm sürecine dair de önemli bir adım atmak anlamına gelir.

 

Terikoton Kumaş Özellikleri Nelerdir?

Farklı oranlarda polyester ya da pamuk ile üretilen terikton kumaş özellikle pamuk olan ürünlerin çok daha kaliteli bir kullanıma sahip olmasını sağlar. Boks önlüğü, ameliyathane önlüğü ya da farklı sektörlerde kullanılacak önlüklerin daha sağlam bir yapıya sahip olması amacıyla hammadde olarak tercih edilir.

 

Oldukça dayanıklı bir yapıya sahip olmasının yanı sıra hafif bir yapıya sahip olmasına dikkat çekici bir özelliğidir. Hava geçirgenliği olması boks ya da iş önlüğü olarak kullanıldığı takdirde ter emme özelliğine sahip olmasını sağlar. Böylelikle kullanım çok daha konforlu hale gelir. Kolay bir şekilde yıkanan, yıkandığı takdirde renginde herhangi bir solma yapmayan terikoton kumaş, terikoton kumaş alanlar tarafından satın alınarak gelir elde etmenizi sağlar. Terikoton kumaşların hangi fiyat aralığı ile satıldığı ise özellikleri ve satılacak miktara bağlı olarak değişkenlik gösterir.

Halıcıoğlu Kumaş Alanlar

Halıcıoğlu kumaş alanlar ile ilgili kumaş, daima l...

Ceketlik Kumaşlar Nelerdir?

Ceketlik kumaş alan biri için çeşitli kumaş seçen...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.