Share Now
Alkantra Kumaş Alanlar

Alkantra kumaş alanlar kendine ait farklı özellikleri olan bu kumaş türünü satın alma işlemini gerçekleştiriyoruz. Evlerde, terziler de, moda ve giyim sektöründe üretim yapan işletmelerde yaygın olarak tercih edilen bir kumaş türü olan Alkantra kumaş, kullanım sonrası parça olarak kalabilir. Bu durum parça kumaşların tekrar kullanılmasını imkansız hale getirirken, herhangi bir kullanıma sahip olmayan parçaların yer kaplamasına neden olur. İstenmeyen bir durum olan yer israfı, kumaş alanlar sayesinde ortadan kalkan bir probleme dönüşür. Bu sayede artık Kullanmadığınız ve kullanmayacağınızı düşündüğünüz parça kumaşlarınızın satış işlemlerini gerçekleştirebilir ve böylelikle gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Bu hizmetten faydalanmak pek çok açıdan sizin için kesinlikle avantajlı olacaktır.

 

Alkantra Kumaş Nedir, Neden Tercih Edilir?

Alkantra kumaş polyester ve poliüretan karışımı bir ürün olan Alkantra kumaş sentetik bir kumaş türüdür. Yumuşak ve süet kumaşı benzeri bir kumaş olan ve 1970’te yıllardan beri ülkemizde bulunan bu kumaş üretimi esnasında pek çok farklı işlem uygulanıyor olması sebebiyle de dikkat çeker.

 

Alkantra kumaş modelleri doğal süet kumaşa göre daha hafif ve süet kumaşı kıyasla daha yumuşak özelliklere sahiptir. Temizliği ve bakımı özel olarak yapılması gerekenleri bir şık bir görüntüye sahip olan ve sportif görüntüsü sebebiyle farklı alanlarda kullanım için uygun olan bu kumaş modeli pek çok farklı sektör için tercih edilir.

 

Alkantra Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Alkantra kumaş giyim ve moda sektöründe tercih ediliyor olmasının yanı sıra araba içi kaplamalar amacıyla da tercih edilir. Dolayısıyla araba tutkunları tarafından da yakından ilgilendiren bir konudur. Araba kaplama amacıyla alınan ve belirli bir miktar kullanıldıktan sonra kalan parçaların yer israfı yaptığı fark edilen bu kumaş türü alkantra kumaş alanlar arasından satın alınabilir. Böylelikle kullanılmayan kumaşlar ile gelir elde etmek çok daha mantıklı bir hal alır.

 

Belirli bir ücret karşılığında alkantra kumaş alanlar tarafından satın alınan bu kumaş türü özellikle lüks otomobillerin direksiyon simidi ve titiz kaplamalarında yaygın olarak tercih edilir. Bunun yanı sıra yüksek performans araç modelleri tarafından da tercih edilen dolayısıyla geniş bir kullanım alanı olan kumaş türü moda, elektronik, denizcilik ve tasarım gibi farklı endüstriler da tercih edilir.

 

Polyamid Kumaş Nedir Polyamid Kumaş Alan

Polyamid kumaş nedir Polyamid kumaş alan, güçlü, e...

Fazlalık Olan Kumaşları Alanların Telefon

Fazlalık Olan Kumaşları Alanların Telefon Numaralar...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.