Kumaş Alınır

 

Evlerinizde ya da iş yerlerinizde fazla olan kumaşlar zamanla bir yığın haline gelerek, evinizde kalabalık oluşturmaya başlar. Özellikle de o kumaşları nasıl değerlendireceğini bilemeyenler için o yığın oldukça rahatsız bir hal almaktadır. Bu kumaşları nasıl değerlendireceğini bir türlü bulamayanlarda kumaşları çöpe atabilmektedir. Burada kumaş alan firmalar devreye girmektedir.

Kullanmadığınız ya da fazlalık olan kumaşları çöpe atmak ya da evinizde ya da iş yerinizde bir yığın oluşturması yerine kumaş alan yerler ile iletişime geçerek, hem o kumaşlardan kurtulabilirsiniz hem de para kazanabilirsiniz. Avcı tekstil olarak da biz de kumaş alımı yaparak, müşterilerimiz için en iyisini yapmaya çalışmaktayız. Elinizde bulunan fazla kumaşları alarak, onları geri dönüşüme sokarak yeniden kullanılabilir hale getirmekteyiz.

Kumaş Alanlar

Evinizde ya da iş yerinizdeki kumaşları satarak, kazanç elde edebilirsiniz. Tekstil firmaları her gün binlerce kumaşı çöpe atmaktadır. Terziler de bundan farksız değildir. Bu durumda sadece buralarda değil, kişiler de ellerinde bulunan kumaşları çöpe atmaktadır. Bunlar da sadece bir çöp gideri değil, aynı zamanda da geri dönüştürülmemiş kumaşlar demektir. Firmamız sayesinde hem kumaşları çöpe gitmekten kurtarabilirsiniz hem de para kazanabilirsiniz.

Evlerde ya da iş yerlerinde fazlalık olan kumaş alınır ve daha sonra da alınan kumaşlar geri dönüştürülerek, daha kaliteli bir hale gelir. Kumaş satımı yapmak için bize ulaşarak, kumaşlarınızı bize satarak, hem gelir elde edebilirsiniz. Hem de kumaşlarınızın geri dönüştürebilirsiniz.

Top Kumaş Alanlar

Kumaş alan yerler top kumaş alanlar ya da parça kumaş alanlar gibi farklı farklı şekilde alım yapmaktadır. Ancak firma olarak bizler sağlığa zararlı olmayan kumaşların her türlüsünü satın almaktadır. Elinizdeki fazla kumaşları internet üzerinden ya da yüz yüze olarak bizimle iletişime girerek, kumaşlarınızı en yüksek fiyata satabilirsiniz. Ancak yüz yüze iletişim için İstanbul’da hizmet vermektedir.

Firmamız kumaş alımı yapmanın yanında kumaş alım işlemi de yapmaktayız. Şirketler ile iletişime geçerek, ellerinde bulunan kumaşları satın alarak hem şirketlerin elindeki kumaşları para ile alarak onlara katkı sağlar hem de kendi bünyemize büyük katkılar sağlamaktayız.

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.