Share Now
Ayrobin Kumaş Alınır

Ayrobin kumaş alanlar sayesinde elde kalan fazla ve parça kumaşları satabilir böylelikle kullanmadığınız kumaşlar ile gelir elde etme şansı yakalayabilirsiniz. Birçok farklı sebep dolayısıyla tercih edilen ve özellikle moda sektörünün vazgeçilmez parçalarından biri olan ayrobin kumaş temelde bir kumaş türüdür.

 

Ayrobin Kumaşın Özellikleri Nelerdir?

Ayrobin kumaş son derece kaliteli bir kumaş olması sebebiyle dikkat çeker. İnsanın temel ihtiyaçlarından biri olan giyinme ihtiyacını karşılayan kıyafetlerin pek çoğunda bu kumaş türünün kullanılmakta olduğunu görmek mümkündür. Özellikle kadın giyim sektöründe yaygın olarak tercih edilen ve hafif ve kaliteli olması sebebiyle dikkat çeken bu kumaş tesettür giyim sebebiyle de tercih edilir. Özel iplikler ile oluşturulan ve canlı renklere sahip olan ayrobin kumaş, geniş bir kullanım alanına sahip olması sebebiyle de dikkat çeker.

 

Ayrobin Kumaşın Yapısı Nasıldır?

Ayrobin kumaş alanlar tarafından tercih edilen bu kumaş türü nefes aldıran bir yapıya sahip olacak şekilde üretilir. Bu sebeple tesettür giyim sektöründe yaygın bir şekilde tercih edilir. Hava alan ve terletmeyen bir yapıya sahip olacak şekilde üretilen ayrobin kumaş gündelik kıyafetlerde en çok tercih edilen kumaş türlerinden biri olarak bilinir. Sahip olduğu özellikler sayesinde yaz aylarında tercih edilecek kıyafetler adına oldukça idealdir.

 

Poliamit ve pamuk viskon kumaşların karışımı ile elde edilen ayrobin kumaş kullanımı kolay bir kumaş olması sebebiyle dikkat çekerdi tercih edilir. Son derece canlı renklere sahip olması her mevsim tercih edilebilecek kıyafetler amacıyla kullanılmasını sağlar. Yıkansa dahi herhangi bir yıpranma meydana gelmeyecek şekilde tamamen sağlam ve dayanıklı olarak üretilir. Kadın giyim sektörü için en çok tercih edilen parçalardan biri olduğunu dile getirmek yanlış olmaz.

 

Elde kalan fazla parça kumaş olarak da bilinen ayrobin kumaşlar ayrobin kumaş alanlar tarafından satın alınır. Bu sayede elde kalan fazla kumaşlar ile gelir elde etmek mümkün hale gelir. Sağlık açısından herhangi bir zararı olmayan ve bu sayede hassas ciltli kişiler tarafından da tercih edilebilecek bu kumaş türü duruşu oldukça güzel ve kırışmaya oldukça dayanıklı bir kumaş türüdür.

 

Kesimden Artan Kumaş Alan

Kesimden artan kumaşlar alan konfeksiyon çöplerinde ...

Sütlüce Kumaş Alanlar

Sütlüce kumaş alanlar, tekstil sektöründe fazlası...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.