Share Now
Islak Kumaş Alanlar

Islak kumaş alanlar hakkında yapılan çeşitli araştırmalar olsa da bu sektöre hakim olmayan pek çok kişi ıslak kumaşın ne anlama geldiğini ya da bu kumaşın ne gibi özelliklere sahip olduğunu bilmemektedir. Tekstil ve konfeksiyon sektörünün her geçen gün daha popüler bir hal alıyor olması bu alanda yapılan üretimlerin de yoğun bir hal almasını sağlamış ve bu durum hammadde ihtiyacının her zamankinden daha fazla olmasına sebebiyet vermiştir. Bu doğrultuda elinizde olan ve artık etkin olarak kullanmadığınız kumaşlarının türü ve çeşidi ne olursa olsun geri dönüşüm için satış işlemlerini gerçekleştirebilir ve böylelikle kullanmadığınız ürünleriniz ile gelir elde etmeyi mümkün hale getirerek hammadde ihtiyacını karşılamak adına da önemli bir adım atabilirsiniz.

 

Islak Kumaş Nedir?

Islak kumaş alanlar ile ilgili yapılan araştırmaların arasında ise ıslak, serilmiş ya da dokunmamış kumaş olarak adlandırılan bu kumaş türünün ne gibi özelliklere sahip olduğu bulunmaktadır. Islak kumaş sulu bir ortamda bulunan lif ham maddelerinin tek bir lif halinde açılmasını ve böylelikle bir bulamaç oluşturmak için farklı elyaf hammaddelerinin karıştırılarak üretilmesi ile sağlanan kumaş türüdür. Bu kumaş türüne ıslak isminin verilmesindeki en önemli sebep lifle yıl üretim esnasında ıslak halde bırakılarak kumaş haline getiriliyor olmasıdır.

 

Islak Kumaşları Satarak Geri Dönüşüm Sağlayın

Islak kumaş türünün birçok farklı kullanım alanı olduğunu dile getirmek yanlış olmaz. Her kumaş türünün kendine ait farklı özellikleri olması kullanıldığı alanların da birbirinden tamamen farklı olmasını sağlamaktadır. Herhangi bir konfeksiyon ya da tekstil alanında üretim yapıyorsanız üretim yaptığınız atölyelerde ya da iş yerlerinizde yüksek miktarda parça kumaş bulunuyor olabilir. Elinizde bulunan ıslak kumaşları satış işlemlerini gerçekleştirerek geri dönüşüme katkıda bulunabilir ve bunun yanı sıra kullanmadığınız kumaş parçalarının sizlere gelir elde ettirmesi konusunda da önemli bir adım atmış olabilirsiniz.

 

Pek çok açıdan oldukça avantajlı bir hizmet ve işlem olan ve kesinlikle profesyonel şekilde verilen bir hizmet olarak değerlendirilmesi gereken ıslak kumaş alanlar ile iletişime geçerek gerekli satış işlemlerini başlatabilirsiniz. Tamamen profesyonel şekilde verilen bu hizmet fiyatların hangi aralıkta olacağı konusunda da sizlerin net bir bilgi sahibi olmasını sağlayacaktır.

 

 

 

Havlu Kumaş Alınır

Havlu kumaş alınır hizmetinden faydalanarak parti ha...

Askeri Kamuflaj Kumaş Alan

Askeri kamuflaj kumaş alanlar için, özellikle askeri...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.