Share Now
Kaynarca Kumaş Alanlar

Kaynakların verimli kullanımı her sektörde olduğu gibi tekstil sektöründe önemlidir. İster konfeksiyon ürünlerinin üretimi için olsun, ister ev tekstili ürünlerinin üretimi için olsun; kumaşların verimli değerlendirilmesi ve kullanılması önem taşımaktadır. Artan, kesim kaynaklı boşa çıkan, desen veya boya sorunu nedeniyle kullanılamayan kumaşlar da ekonomik değere sahiptir. Parti kumaş veya parça kumaş olarak da isimlendirilen bu kumaşların ekonomik değere dönüştürülmesi ise Kaynarca kumaş alanlar tarafından mümkün olmaktadır. Tekstil üreticilerinin yoğunlukla bulunduğu İstanbul genelinde ve Kaynarca bölgesinde her tür kumaşın, ekonomik olarak değerlendirilmesi amacıyla kumaş alımı çalışmaları nakliye avantajlarıyla yapılmaktadır.

Kaynarca Kumaş Alanlardaki Kumaş Türleri

Tekstil sektöründe faaliyet gösteren firmalar, giyim sektöründen perde veya mobilya sektörüne kadar farklı tür kumaşları kullanarak çalışmalarını yürütür. Saten kumaş, ipek kumaş, keten kumaş, polar kumaş, dokuma kumaş, kapitone kumaş, abiyelik kumaş, perde kumaşı gibi sayılabilecek birçok kumaş türü bulunur. Bu kumaş türlerinin tamamı için Kaynarca kumaş alan firmalar hizmet vermektedir. Bu kumaş türlerine daha uygun fiyatlarla ulaşmak isterseniz Kaynarca kumaş alanlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Kaynarca Kumaş Alımı Fiyatları

Kumaş alımı çalışmalarını gerçekleştiren Kaynarca kumaş alan firmalar için asıl tedarik noktası, yüksek kapasiteli ile tekstil sektöründe yer alan firmalardır. Bu firmaların kullandığı kumaşlardan bazıları boya, bazıları dokuma, bazıları kesim gibi nedenlere fire vererek atıl duruma düşmektedir. Kaynarca kumaş alanlar; bu firmaların atıl durumdaki kumaşlarını satın alarak hem onlara maliyet kazançları sağlar, hem de kumaşların üretim çarkına tekrar girmesini sağlayarak ülke ekonomisine katkı verir.  Son tüketici veya küçük tekstil işletmelerin kumaş ihtiyaçlarında da piyasadan çok daha uygun fiyatlarla cevap verilir.

Kaynarca Kumaş Alanlar Nasıl Çalışıyor?

Birçok büyük tekstil işletmesinin üretimi esnasında kumaş konusunda fireler ortaya çıkar. Bu kumaşlar için fırsat, Kaynarca kumaş alanlar gibi sektörde alıma yönelen firmalar sağlar. Parça kumaş veya parti kumaş olarak ifade edilen kumaşlar, yerinden bu firmalar tarafından alınırken ilk maliyetleri kadar olmasa bile maddi kazançlar sahibi olan firmalara sağlanmaktadır. Yerinden nakliyesi yapılarak kumaşların alımı tamamlanır ve sonrasında son tüketicilere fiyat avantajları ile satılır.

 

 

 

Yedikule Kumaş Alanlar

Yedikule kumaş alanlar araması yaparak bu alanda faa...

Parti Malı Giyim Alan Firmalar

Parti malı giyim alan firmalar, kumaş tedariki konusu...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.