Share Now
Kumaş Alan Şirketler

Kumaş alan şirketler küçük ya da büyük ölçekli işletmeler adına oldukça önemli bir hizmet verir. Giyim sektörünün değişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına her geçen gün daha büyük bir hız ile hizmet veren bu sektör pek çok farklı işletmenin çalışmasını sağlar. Giyim ve moda sektöründe hizmet veren büyük ve küçük ölçekli pek çok işletme kumaş alan şirketler ile senkronize bir çalışma sistemine sahiptir. Eğer daha önce bu gibi bir hizmetten faydalanmadıysanız kumaş alan şirketlerin ne gibi bir hizmet verdiği hakkında net bir bilgiye sahip olmadığınız için kafa karışıklığı yaşıyor olabilirsiniz.

 

Kumaş Alan Şirketler Ne Hizmeti Verir?

Moda ve giyim sektöründe hizmet veren küçük ve büyük ölçekli işletmeler hammadde olarak kumaş kullanır. Hammadde olarak kullanılan kumaş işletmeler tarafından genellikle bütün halde satın alınır. Bütün halde satın alındıktan sonra farklı parçaların üretimi için parça halde kullanılır ve üretim sonrasında bütün halde olan kumaştan yalnızca parça kısımlar elde kalır. Elde kalan bu parça kısımlar tek bir ürünün üretimi için kullanılamaz. Bu durum elde kalan ve tekrar aktif olarak kullanılması mümkün olmayan kumaşların parti kumaş olarak adlandırılmasını sağlar.

 

Parti Kumaşları Kumaş Alan Şirketlere Satarak Gelir Elde Edin!

Parti kumaşlar hemen her terzi ve dikimhanede bulunur. Kısa süre içerisinde yüklü miktarda meydana gelebilecek ve tekrar aktif olarak kullanılması mümkün olmayan parti kumaşlar yalnızca yer israfına neden olur. Bu gibi bir durum terzi ve dikimhanelerde rahatsız edici bir görüntü ortaya çıkmasına sebebiyet verebilir. Böyle bir sorun yaşanmaması adına kumaş alan şirketler ile iletişime geçmeniz ve elinizde bulunan parti kumaşların satışını gerçekleştirmeniz gerekir.

 

En temel hali ile kumaş alan şirketler tarafından verilen hizmetin elde kalan fazla ve kullanılmaz halde olan kumaşları satın almaya dair olduğunu dile getirmek mümkündür. Dolayısıyla yer israfını engellemek ve kullanılmayan kumaşların gelir elde ettirmesi konusunda önemli bir adım atmak da mümkün hale gelir.

 

Siz de kumaş alan şirketler ile iletişime geçerek elinizde bulunan kumaşları satabilir ve hem maddi olarak gelir elde edebilir hem de geri dönüşüm için önemli bir adım atabilirsiniz.

 

 

Angora kumaş alım satımı yapanlar

Angora kumaş alım satımı yapanlar son yıllarda hav...

Naylon Poşet Alanlar

Naylon poşet alanlar için bir firma açmak istiyorsan...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.