Share Now
Kurtköy Kumaş Alanlar

İstanbul genelinde büyük ölçekli üretim yapan tekstil fabrikaları yanında, kumaş üretimi yapmakta olan işletmeler ve daha düşük ölçekli tekstil üretim firmaları ile tekstil atölyeleri bulunmaktadır. Hemen her bölgede yoğun olarak görülebilecek irili ufaklı tekstil atölyelerinin de önemli bir üretimi, sektöre katkı vermektedir. Sektörün hammaddesi olan kumaş alımı noktasında da önemli bir pazar bulunur. Özellikle üretim dışına çıkan kumaşların tekrar ekonomiye kazandırılmasını, Kurtköy kumaş alanlar gibi farklı bölgelerde birçok firma yapıyor. Bu kumaş alımı hem üretici firmalara belli kazançlar getirmekte, hem de bu ürünlerinin tekrar üretim çarkına uygun fiyatlarla dönmesi sağlanıyor. Maliyet avantajları hem bu tür parti veya parça kumaş satanlara, hem de bu alınan ürünleri tekrar ihtiyaçları için kullanacak olanlara getirilmiş oluyor.

Kurtköy Kumaş Alanlardaki Kumaş Türleri

Kurtköy kumaş alımı çalışmaları konfeksiyon veya ev tekstili gibi üretim türüne bakılmaksızın, tüm tekstil işletmelerinden yapılmaktadır. Dolayısı ile çok farklı kumaş türleri, bu firmaların tüketicilere açtığı mağazalarında görülebilmektedir. Kumaş türleri arasında; keten, kanvas, kot, şifon, peluş, saten, viskon, polyester gibi birçok seçenek yer alıyor. Fiyat avantajı ile hem daha düşük ölçekli üretim yapan firmalara hem bireysel kullanıcılara satılmakta olan bu kumaş türleri, alım öncesinde detaylı biçimde incelenerek alınmalıdır.

Kurtköy Kumaş Alımı ve Satımında Fiyatlar

Elbette parça kumaş veya parti kumaş olarak ifade edilen ve Kurtköy kumaş alanlar tarafından satışa sunulmakta olan kumaşların fiyatları, piyasadaki yeni ürünlerden ucuz olmaktadır. Fiyat avantajı, bu kumaşların tercihinde en önemli nedendir. İhtiyaç duyulan daha az miktardaki veya boyuttaki kumaş için, yüksek maliyetleri ödemekten kişileri veya küçük işletmeleri koruma sağlanır.

Kurtköy Kumaş Alımı İçin Dikkat Edilecekler

Kurtköy kumaş alımı yapan firmalar, kumaş üreticisi veya büyük tekstil üreticisi firmalardan alım yaparken üretim dışına çıkan kumaşları dikkate almaktadır. Dolayısıyla satışa açılan kumaş türleri, defolu olarak da karşımıza çıkabilmektedir. Top, metre veya kilo ile satışa açılan bu ürünler için tüketicilerin en dikkat etmesi gereken noktada da bu defo durumudur. Kumaş alımı esnasında, detaylı bir inceleme ile sizin kaliteli kumaşa erişimiz önündeki engeli kaldıracaktır.

 

 

 

 

Elastik Kumaş Alım Satımı

Elastik kumaş alım satımı, tekstil sektöründe çe...

Kumaş Almak İstiyorum

Kumaş almak istiyorum diyorsanız bu hizmetten faydala...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.