Share Now
Maslak Kumaş Alanlar

Eğer kıyafetlerinizi kendiniz hazırlamayı seviyor ve dikiş konusunda amatör uğraşlara sahipseniz, uygun fiyatla kumaş satın almanız son derece önemlidir. Çünkü bu uğraşınız esnasında yüksek kumaş bedellerini ödemeniz, bütçe açısından zorlanmanıza neden olabilir. İstanbul genelinde birçok noktada olduğu gibi Maslak bölgesinde de Maslak kumaş alanlar için arayışa girerek, daha uygun fiyatlı parti kumaş veya parça kumaş satanlara ulaşabilirsiniz. Maslak kumaş alanlar, büyük firmalardan üretim bandı dışına alınan kumaşları satın alır ve son kullanıcılara daha uygun fiyatlarla bulaştırır. Kumaş türleri için talep edilen fiyatlar, her zaman normal kumaş fiyatlarına oranla oldukça düşük kalır.

Maslak Kumaş Alımı Nasıl Gerçekleşir?

Maslak kumaş alanlar için temel alım noktası, büyük ölçekli kumaş üreticileri ile üretim yapan tekstil firmaları olmaktadır. Depoların yer kaplayan ve kullanılmayan kumaşları değerlendirme olanağı verilir. Nakliye çalışmaları tüm kumaş alımlarında Maslak kumaş alanlar tamamlanmakta ve nakit bedeli ödenerek alışveriş tamamlanmaktadır. Hızlı biçimde bu büyük firmaların atıl durumdaki kumaşları ile bütçelerini dengeleme olanağı getirilir. Ülke ekonomisine de bu kumaşlar tekrar kazandırılır.

Maslak Kumaş Alan Firmalarda Kilo veya Metre ile Kumaşlar

Her ne kadar seri üretim fazlası olarak görülebilen, desen veya boya hataları da içermesinden dolayı defolu ürün gözüyle bakılan, oysa sadece kesim esnasında fazlalık olarak görülen kumaşlar tekrar üretim bandına alınmış olur. Buna aracı olan Maslak kumaş alanlar, satışlarını kilo veya metre ile yapabilmektedir. Özellikle toptan yapılacak alışverişlerde, çok daha uygun fiyat seçenekleri sunulabilmektedir. Parti kumaş veya parça kumaş olarak ifade edilen bu kumaşlar ile de ihtiyacınızı karşılayacak yeni kumaşlara ulaşabileceğinizi unutmamalısınız.

Maslak Kumaş Alanlardan Kumaş Alırken Dikkat

İster küçük boyutlu işletmenizin üretiminde daha uygun maliyetli kumaşları satın almak için, ister evinizde yapacağınız bir dikiş çalışması için kumaları almak için yola çıkın; yapacağınız alışverişlerde detaylı biçimde kumaşı incelemenizi tavsiye ederiz. Maslak kumaş alan firmalar, gerçekleştirdiği alımları büyük işletmelerden yaparken defolu ürünleri de mağazasına alır. Bu nedenle ihtiyacınız olan kumaşı alırken, en önem vermeniz gereken şeyin detaylı bir inceleme yaparak kumaş defolarını belirlemeniz gerektiği olduğunu unutmayın.

 

 

 

Halkalı Kumaş Alanlar

Tekstil sektörünün temel hammaddesi olan kumaş, kum...

Kayseri Kumaş Alanlar

Kayseri kumaş alanlar son yıllarda en çok araştır...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.