Share Now
Basma Kumaş Alanlar

Basma kumaş, sektörde emprime adıyla bilinir. Tanımını ve özelliklerini öğrendikten sonra basma kumaş alanlar arasında bulunmanız daha uygun olur. Basma kumaşın fiyatlandırması ve hangi alanlarda kullanıldığı da önem taşıyan konular arasındadır. Terletme özelliğinin olup olmadığı en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Bunun haricinde hangi mevsimde kullanılabileceğini araştırabilirsiniz.

Araştırmaya basma kumaşın ne olduğunu öğrenerek başlayın. Son zamanlarda basma kumaş alanlar, bu kumaşın tanımını göz önünde bulundurarak hareket eder. Çoğunlukla pamuktan üretilen bir kumaştır. Fakat bunun yanı sıra viskon, pamuk – viskon ve pamuk – polyester şeklinde karışımları olan modelleri de mevcuttur. İpek basma modellerine rastlamanız mümkündür.

Basma Kumaştan Neler Yapılır?

Basma kumaşın sektördeki asıl adı emprimedir. Kumaşın Avrupa’dan geldiği göz önünde bulundurulursa emprime sözcüğünün Fransızca olması şaşırılacak bir durum olarak görülmez. Ülkemizde basma kumaş alım satım hizmeti geçmiş yıllardan bu yana yoğun bir ilgiyle karşılanır. Denizli ve Bursa illerinde kumaş üretimi yapılarak sektörlerde kullanılmak üzere satılır.

Basma kumaştan neler yapıldığını araştırmalarınız sonucunda rahatlıkla öğrenebilirsiniz. Çoğunlukla giyim sektöründe basma kumaş alım satım hizmetinden yararlanılır. Pijama, mintan ve zıbın ürünlerinde kullanılan kumaş çeşididir. Bunun haricinde gecelik, hırka ve diğer kıyafetler için de basma kumaşın tercih edildiği görülür. Son dönemlerde şalvar üretiminde basma kumaş kullanımı yaygınlaşmaya başlamıştır.

Basma Kumaş Fiyatları

Giyim sektörü haricinde kumaşın kullanım alanı bohça, yemeni ve yorgan yüzü şeklinde sıralanabilir. Uygun fiyatlı olduğu için birçok firma tarafından basma kumaş tercih ediliyor. Bütçenize uygun kumaş kullanmak istiyorsanız piyasa hakkında detaylı araştırma yapabilirsiniz. Terletmeyen bir kumaş olduğu için firmalardan fiyat bilgisi alarak bütçenizi zorlamanıza gerek kalmadan ürünleriniz için alım satım hizmetinden yararlanmanız mümkündür.

Yaz aylarında tercih edilen basma kumaşlar, farklı firmalar tarafından alınıp satıldığı için farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Vücuda yapışmadığı için rahat kullanım imkânı sağlar. Detaylı inceleme yaparak uygun fiyatlı kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Bütçenizi aşmak istemiyorsanız firmamızla iletişime geçerek uygun fiyatlı basma kumaş alım satım hizmetlerimizden yararlanabilir, merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz.

Sakallı Kumaş Alanlar

Kumaş sektöründe en çok tercih edilen sakallı kuma...

Mahmutbey Kumaş Alanlar

Mahmutbey kumaş alanlar birbirinden çeşitli pek çok...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.