Share Now
Ecrin Kumaş Alanlar

Sektörde ecrin kumaş ferace tarzı tanımlamalar çok kullanılır. Eğer kumaş hakkında bilginiz yoksa ürün alırken aklınızda soru işaretleri olabilir. Hangi mevsim kullanılması gerektiği, esneklik durumu, nefes alıp almaması, kokusu ve daha birçok detay kafanızı karıştırabilir. Bu sebeple ecrin kumaş alanlar hizmetten yararlanmadan önce bu tarz soruların cevabını öğrenmeye çalışır.

Ecrin kumaşın tanımını araştırma yaparak rahatlıkla bulabilirsiniz. Ecrin kumaşın genel kullanım alanı tesettür giyimdir. Kışlık bir kumaş olduğu için sıcak havalarda tercih edilmez. İçeriğinde pamuk ve polyester barındırır. Polyester oranı daha fazla olduğu için ecrin kumaş alanlar herhangi bir kırışma gözlemlememiştir. Bu sebeple kullanım esnasında kolaylık sağlar.

Ecrin Kumaş Özellikleri

Kumaşın yapısı kalın olduğu için kış aylarında giydiğinizde kazak giymiş gibi hissedersiniz. Sıcak tutma performansı yüksektir. Fakat pamukla polyester karışımı olduğu için %100 polyester üretimlere kıyasla daha rahattır. Fiyatı uygun ürün almayı önceliğiniz arasında bulunduruyorsanız ecrin kumaş alım satım hizmetinden faydalanmanız size büyük oranda yardımcı olacaktır.

Bütçeye uygun elbiseler üretildiği için ecrin kumaş alım satım hizmetinden faydalanan çok sayıda kişi vardır. Kış aylarında kullanılması gereken bir kumaş türüdür. Eğer likra karışımıyla kullanılırsa esnek bir yapıya sahip olur. Esnek elbiseleri tercih ediyorsanız likra karışımlı ecrin kumaşı tercih etmeniz gerekiyor. Sıcak tuttuğu için soğuk havalarda vücut ısısının korunmasını sağlar.

Ecrin Kumaş Ferace

Ecrin kumaşların avantajlarından birisi kırışıklığa karşı dayanıklı olmasıdır. Makinede yıkanacağı zaman düşük derece tercih edilmelidir. Kumaşta pamuk bulunuyorsa ilk yıkandığı zaman çekme olur. Renkleri canlı gösterdiği için görünüş olarak kullanan kişilerin hoşuna gider. Üretimi çoğunlukla pamuk ve polyester karışımıdır. Zaman zaman viskon ve polyester karışımlı olduğu görülebilir.

İç göstermediği için her zaman çekinmeden giyebilirsiniz. Vücut hatlarını belli etmeyen yapısı sayesinde feracelerde tercih edilen bir kumaş türüdür. Panço, tam boy ferace ve ceket üretiminde ecrin kumaş sıklıkla kullanılıyor. Özellikle bütçeye uygun bir kumaş olduğu için giyim sektöründe kurtarıcı niteliği taşıdığı söylenebilir. Ecrin kumaş alım satım hizmetine ihtiyacınız varsa bize ulaşabilirsiniz.

Kartal Kumaş Alanlar 

Kartal Kumaş alanlar, ihtiyaç fazlası olan bu tür ...

Kocasinan Kumaş Alanlar

Kocasinan kumaş alanlar birçok kişinin evde kalan ku...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.