Share Now
Her Desen Kumaş Alanlar

Sizlerin de bildiği üzere desen her türlü üründe tercih edilirken her desen kumaş alanlar, sektörde desenli olarak kumaş tercih edenleri kapsar. Desen, kelime manasıyla çizim olarak bilinirken birde giyim sektöründe yeri ve önemi vardır. Yaz mevsiminin olmazsa olmazı denilen desenli ve renkli kumaşlar modada ve giyimde her zevke hitap etmektedir.

Tatilcilerin vazgeçilmez tercihi desenli kıyafetler olmaya başladı. Plajlarda her zaman boy göstermeye başlayan desenli kıyafetler, bikiniler, mayolar ile sahiller adeta renklendi. Günümüzde her yaştan bireyin severek tercih ettiği desenli kumaşlar, her desen kumaş alım satım sektörünün cazip kitlesinde yer almaya devam etmektedir.

 

Desenli Kumalar Nerelerde Tercih Edilebilir?

 

Sade ve desenli olarak alıcı bulan kumaşlar, her desen kumaş alanlar  her zevke uygun olarak tasarlanmaktadır. Desenli kumaş son zamanlarda mobilya sektöründe sıkça tercih edildiğini gözlemlemekteyiz. Örneğin, oturma grupları, salon takımları, mutfak masaları ve sandalyeleri gibi birçok alanda tercih edilmektedir. Evleri aydınlatan bu desenli kumaşlar her kesime hitap etmektedir.

Çocuk odalarında özellikle perde ve yatak örtülerinde sevilen desenli kumaşlar aslında asırlar boyu sevilmiştir. Kadınların sıkça giyindiği desenli kıyafetler ile özellikle keten gömleklerde erkekler arasında da popüler olmaya başladı. Bu durumda her desen kumaş alım satım firmalarının da dikkatini çekmeye başladı diyebiliriz.

 

Desenli kumaşlar neden daha çok genç gösterir?

 

Alıcılığı ve göz kamaştırıcı desenler gençler arasında kumaşlarda popüler olurken, orta yaşlı kişiler giyiminde tercih ettiklerinde daha genç gözüktüklerini ifade etmişlerdi. Durum böyle iken de boydan şifon elbiseler sevilmeye ve de tercih edilmeye devam etti. Her mevsim tercih edilirken özellikle çiçek desenli elbiseler bu yıl yaza damgasını vuruştu.

 

Bez tablolarda Desen İçeriği Nasıl Olur?

 

Bilindiği üzere artık tablolarda da kumaş tercih edilmeye başladı. Geçmişte özellikle kadınların işledikleri desenler yerini dijital baskılara bıraktı. Desenli kumaşlar yapılmaya ve çizilmeye başlayınca tablolarda da yerini almaya başladı. Oldukça beğeni toplayan kumaş tablolar göz zevkine de hitap etmeye başladı.

Sizlerde kumaş konusunda alım satımla ilgileniyorsanız firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

Kayabaşı Kumaş Alanlar

Kayabaşı kumaş alanlar özellikle de parti kumaş ol...

Krinkıl Kumaş Alanlar

Krinkıl kumaş alanlar olarak hizmet veren firmamız s...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.