Share Now
Kaşkorse Kumaş Alanlar

Sektörde kaşkorse kumaş alanlar genelde kadın giyim ürünlerinde kullanmayı tercih eder. Kış aylarının vazgeçilmez kumaşları arasında yer alıyor. Boyuna uzun olduğu için elbise üretiminde de kullanılır. Lastik biçiminde olduğunu göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz. Elbise üretiminde en çok kullanılan kumaşlardan biri olduğu rahatlıkla söylenebilir.

Kaşkorse kumaşının ne olduğu, yapısı ve terletme özelliği hakkında bilgi edinmeden kaşkorse kumaş alım satım hizmetinden faydalanmanız doğru olmaz. Özelliklerini ve kullanım alanlarını öğrendikten sonra daha bilinçli kullanma imkânı elde edersiniz. Merak ettiğiniz detayları öğrenmek için alanında uzman firmalarla görüşmeniz de işinize yarayacaktır. Kaşkorse kumaş, kadın iç ve dış giyim ürünlerinde tercih edilir.

Kaşkorse Kumaş Nedir?

Kaşkorse kumaş çoğunlukla sonbahar ve kış aylarında tercih ediliyor. Farklı renk seçenekleri olduğu için hemen her sektörde kaşkorse kumaş alanlar vardır. Üç iğneyle örülen bu kumaş, sonbahardan ziyade kış aylarında daha çok kullanılır. En bilindik özelliği enine uzanmasıdır. Kimi elbiselerin kemerlerinde uzama özelliği sebebiyle kaşkorse kumaş kullanılır.

Kaşkorsenin nasıl bir yapıda olduğunu öğrenirseniz kadın giyim ürünleri üretirken sorun yaşamazsınız. Ribana örgüsü olduğu bilinir. Enine uzaması sebebiyle bant, kenar, kadın kıyafetleri ve kazak tarzı ürünlerde sık sık tercih edilir. Son dönemlerde araştırılan konulardan birisi kaşkorsenin terletip terletmeyeceğidir. Bu tarz sorulara cevap bulduktan sonra kaşkorse kumaş alım satım hizmetinden yararlanabilirsiniz.

Kaşkorse Kumaş Terletir Mi?

Kışlık kıyafetlerde kullanıldığı için kaşkorsenin terleten bir yapısı olduğu söylenemez. Fakat yaz aylarında kullanmaya kalkışırsanız tahmin ettiğinizden daha fazla terlersiniz. Bu sebeple sıcak havalarda kullanmaya uygun bir kumaş değildir. Soğuk havalarda tercih ettiğiniz zaman kaşkorse kumaştan memnun kalırsınız. Kaşkorsenin özelliklerini öğrendiğiniz zaman kullanırken daha bilinçli davranırsınız.

Kumaşın özelliklerini genel olarak araştırırsanız ürünlerinizi üretirken problem yaşamazsınız. Tabii kaşkorseyle üretilen kıyafetleri kullanacağınız zaman da özelliklerini göz önünde bulundurmanız gerekiyor. En büyük avantajı kullanırken kolay kolay şeklinin bozulmamasıdır. En ve boydan esneme olduğu için konforlu hissettirir. Araştırmalarınız sonucunda kadın giyim ürünlerinde kaşkorse kullanmaya karar verdiyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Lakost Kumaş Alanlar

Kilit ve iğne dizilişiyle meydana getirilen kumaş t...

Evren Mahallesi Kumaş Alanlar

Evren Mahallesi kumaş alanlar, eldeki tüm kumaşları...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.