Share Now
Kumaş Alım Yeri

Kumaş alan nerde olur? Diye merak ediyorsanız ve İstanbul’da yaşıyorsanız size Zeytinburnu taraflarını önerebiliriz. Bu ilçede ve Güngören-Bağcılar taraflarında konfeksiyoncular, tekstil atölyeleri ve işletmeleri yoğun olduğu için kumaş alan firmalar çoğunluktadır.

Kumaş alım satımı tekstil sektörünün devamlılığı için çok önemlidir. Tekstil ekonomisinin gelişmesi ve işletmelerin yüksek oranda kâr etmesi buna bağlıdır.

Firmamız İstanbul’da en çok tercih edilen kumaş alım yeri olarak her türlü kumaşın alım-satımını gerçekleştirir. Böylece Türkiye’nin kumaş sektörüne katkıda bulunur ve kullanılmayan kumaş çeşitlerinin geri dönüştürülmesi sağlanır.

Hurda niteliği kazanan, çeşitli özelliklerini kaybetmiş, değersiz kumaşlar geri dönüşüm faaliyetleri sayesinde yeniden kullanılabilirlik kazanır.

Yüksek Fiyattan Kumaş Alanlar Nerede?

Tekstil işleriyle uğraşıyorsanız düzenli olarak kumaş almaya ihtiyaç duyuyorsunuzdur. Fakat şu bir gerçek ki, alınan kumaşların tamamı üretim için kullanılamaz. Çünkü kumaşların bir kısmı fire verir veya istenildiği gibi çıkmaz.

Peki bu durumda o kumaşları çöpe mi atmanız gerekiyor? Tabii ki hayır! Böyle yapmak, işletmeniz için her ay büyük bir kazanç kaybı anlamına gelir.

Oysa artık kumaşlarınızı değerlendirmenin çok iyi bir yolu vardır: Kumaş alım yeri ile irtibata geçerek onları değerinde iyi bir fiyata satmak!

Böylece elinizdeki fazla, parti, stok, ikinci el, parça veya hurda kumaşlardan kurtulmuş olursunuz.

Ayrıca kumaşların geri dönüşüme gönderilmesinde sizin büyük bir payınız olur. Binlerce insanın evine ekmek götürmesini sağlayan bu döngüde yer almak, bunu yaparken kazanç elde etmek istemez misiniz?

Kumaş Alım Fiyatları Ne Kadar?

Kumaş alan nerde olur? Sorusuna yanıt teşkil eden firmalar, farklı fiyat politikalarına sahiptir. Kimisi satıcılara düşük fiyat teklif ederek daha fazla kâr sağlamak ister. Ancak bizim gibi profesyonel firmalar müşteri memnuniyetini ön planda tuttuğu için her kumaşa değerinde fiyat biçer.

Siz de fazla kumaşlarınızı satarak büyük bir gelir grubunun parçası olabilirsiniz. Hem bugünün, hem geleceğin iş modeli olan kumaş alım-satımı sizin için ek gelir kapısına dönüşebilir.

En güvenilir kumaş alım yeri olarak firmamızı tercih edip atık kumaşlarınız sayesinde hemen para kazanmaya başlayabilirsiniz.

Bahçelievler Kumaş Alanlar

Bahçelievler kumaş alanlar en bilindik alım satım...

Şifon Kumaş Alanlar

Şifon kumaş hayatımıza 1700’lü yıllarda Fransa...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.