Share Now
Kumaş Alan Partici

Kumaş alan partici firmalar; elinizdeki fazlalık, işe yaramayan parti kumaşlardan sizi kurtararak bunun karşılığında nakit ödeme yapar. Nasıl ki hurdaya çıkmış ürünleri hurdacıya verdiğimizde veya eski eşyaları eskiciye sattığımızda bize değerinde ödeme yapıyor, bu da aynıdır.

Parti Kumaş Ne Demek?

Bu ifade genellikle; defolu, hasarlı, hatalı, istenilen özellikleri taşımayan, üretim mekanizması ve yapısı sorunlu kumaşlar için kullanılır. Birinci kalite / A kalite kumaşlardan, fabrika standartlarına sahip olmayanlar ikinci el kategorisinde yer alır ve bunlar parti kumaş olarak adlandırılır.

Stok fazlası, ihracat fazlası veya yırtık 2. El kumaşlar buna örnektir. Fiyatları oldukça ucuzdur. Az dikim gerektiren ürünler için bu kumaş türünden yararlanılır.

İstanbul’da parti kumaşçıların en yoğun olduğu yerler çoğunlukla; Bağcılar, Yenibosna, Merter, Zeytinburnu taraflarıdır.

Parti Kumaş Alanlar Kimlerdir?

Üretimi az olan küçük atölyeler parti kumaşlara daha fazla rağbet gösterir. Kesim-dikim işlemlerinin fazla olmadığı işyerlerinde bu kumaşlar bir hayli rağbet görür.

Hangi Kumaşlar Partiye Düşer?

Her türlü kumaşın partiye düşmesi mümkündür. Triko kumaş, dokuma kumaş, örme kumaş bunlardan bazılarıdır. Scuba kumaş, ayrobin kumaş, gabardine kumaş, polar kumaş ve dahası bu yelpazede kendine yer bulur. Dolayısıyla kumaş alan particiler her türlü kumaşın alımını gerçekleştirir.

(Ayakkabılarda, ceketlerde, montlarda, pantolonlarda dokuma kumaş türleri kullanılırken daha hafif yapılı ürünlerde örme kumaşlara başvurulabilir.)

Parti Kumaş Fiyatları

Bunların genel anlamda düşük maliyetli olduğunu söylemiştik. Devamı olmayan kumaşların fiyatlarını daha da aşağı çekebilirsiniz.

Elimdeki Kumaşları Partiye Satmak İstiyorum, Nereye Satabilirim?

Bunun için kumaş satın alan partici firmalar arasında tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Firmamız; adresinize gelerek, tüm kumaşlarınızı değerinde en yüksek fiyata ssatın alır. Ne yorulmanıza, ne de pazarlık talebiyle uğraşmanıza gerek yoktur. Çünkü firmamız kumaşları dikkatli bir şekilde değerlendirip hassas bir biçimde ölçerek en iyi fiyat teklifini sunar.

Kumaş alan partici arıyorsanız bizi seçerek elinizdeki değersiz veya fazlalık kumaşları güzel bir fiyattan satabilirsiniz. Öyleyse hem kazanç elde etmek, hem tekstil sektörünün gelişimine katkıda bulunmak için kumaşlarınızı partiye vermek amacıyla bize başvurabilirsiniz.

Fatih Kumaş Alanlar

Fatih kumaş alanlar kumaş alım satım işlemleri kus...

Şile Bezi Kumaş Alanlar

Şile bezi adından da anlaşıldığı gibi Şile’ye...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.