Share Now
Kumaş Çeşitleri Alımı

Kumaş çeşitleri alımı her türlü kumaş modelini kapsıyor. Farklı renklerde, kalitelerde, değişik yapı ve desenlerde bütün kumaş türleri bu yelpazeye dâhil edilebiliyor. Her çeşit kumaş alımı yapan yerler; parti kumaş, spot kumaş, stok fazlası ya da ihracat fazlası kumaş gibi tüm kategorilerde hizmet veriyor.

Kalınlığı, uzunluğu, genişliği ve benzeri özelliklerine göre çeşitlenen kumaş tipleri bu firmalar tarafından değerinde bir fiyata temin ediliyor. Böylelikle hem elinde fazladan kumaş bulunan işletme bunlardan kurtulmuş oluyor, hem de ek kazanç sağlıyor.

Firmamız her çeşit kumaş alan bir yer olarak bu konuda en yüksek fiyatı garanti ediyor. Müşterilerinin adresine kadar giderek yerinde kumaş alımı gerçekleştiren firmamız, ödemeleri nakit olarak ânında yapıyor.

Kumaş Çeşitleri Alımı Neleri Kapsar?

Mobilyalardan giyim sektörüne varana kadar hemen her alanda kumaşlardan yararlanılıyor. Hâl böyle olunca kumaş yelpazesindeki çeşitlilik her tarza ve bütçeye hitap ediyor. Bunlardan birkaçını şu şekilde sıralamamız mümkün:

  • Parça kumaş çeşitleri
  • Stok kumaş türleri
  • Polyester kumaşlar
  • Pamuk kumaşlar
  • İpek kumaşlar
  • Her türlü sentetik ve doğal kumaş modelleri
  • Parti kumaşlar
  • Poplin kumaş türleri
  • Viskon kumaş çeşitleri

Yüksek Fiyata Her Çeşit Kumaşı Alanlar

Firmamız bireysel veya kurumsal müşterilerden kumaş temin ederken daima en iyi fiyatı sunmaya gayret ediyor. Müşteri memnuniyeti odaklı anlayışını bütün alışverişlerine yansıtan firmamız, her kumaşı değerinde uygun bir fiyattan satın alıyor.

Böylece hiçbir zaman en ufak bir mağduriyete sebebiyet verilmiyor, kumaşların hak ettiğinden daha düşük fiyata satılması önlenmiş oluyor.

Elinizde işe yaramayan kumaşlar mı var? Lâzım olur diye aldınız fakat üretim faaliyetleriniz için çok fazla mı geldi? Bazı kumaşlarınız üretim esnasında fire olup hasara mı uğradı?

Tüm bu durumların üstesinden bizimle gelebilirsiniz. Tüm kumaş çeşitleri alımı için bize başvurarak elinizdeki fazla kumaşları değerlendirebilir ve bunlardan kazanç elde edebilirsiniz.

Üstelik kumaşları bize ulaştırmak için yorulmanıza gerek yoktur. Firmamız, bildireceğiniz adrese gelerek kumaşlarınızı teslim alır ve ödemeniz hemen gerçekleştirilir. Ayrıntılı bilgi için iletişim kanallarımızdan bize ulaşarak merak ettiğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Kasandra Kumaş Alanlar

Günümüzde kasandra kumaş alanlar, kumaşın ne oldu...

Kanvas Kumaş Alanlar

Kanvas kumaşın arka ve ön yüzeyi birbiriyle aynıd...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.