Share Now
Kumaş Satın Alınır

Kumaş alınır ve kumaş satın alınır gibi ilanları araştırıyor, fazla kumaşları elinizden çıkarmanızı sağlayacak bir yer arıyorsanız doğru yerdesiniz. Tekstil sektörüne yön veren firmamız, en iyi fiyattan kumaş alımı yaparak işletmelerin bütçesine katkıda bulunur.

Bazı kumaşlar ihtiyacınızdan fazlaysa veya üretim sonrası işe yaramayan, artık, hasarlı, defolu kumaşlar kaldıysa bunları bize satabilirsiniz. Böylelikle kumaşlarınız atıl durumda bekleyeceğine veya onları çöpe atacağınıza değerlendirmiş olursunuz. Bir taraftan gelir sağlar, diğer yandan da tekstil sektörünün gelişmesinde pay sahibi olabilirsiniz.

Hangi çeşit Kumaş Satın Alınır?

Kumaş alım-satımı yapan yerler ürün yelpazesinde her türlü kumaşı bulundurur. Bunlardan bazılarını kısaca şöyle özetleyebiliriz:

Pamuk Kumaş

Doğal liflerden yapılır. Özellikle döşemelerde, çarşaflarda, giysilerde, ev tekstilinde yaygın olarak kullanılır. Emiciliği yüksek, dayanıklı, yumuşak yapılı bir kumaş türüdür. Pamuklu kıyafetler serin, rahat ve konforlu hissettirir.

İpek Kumaş

Her türlü kumaş alınır, değerinde ödeme yapılır diyen firmamız; doğal ve sentetik ipek kumaş çeşitlerine de bünyesinde yer açar. İpek böceğinin koza ve yuva malzemesi olan bu elyaf; yumuşaklığıyla, parlaklığıyla ve kalitesiyle en çok rağbet gören kumaşlardandır. Yatak takımlarından aksesuarlara, döşemelerden gömlek-şal-eşarp gibi parçalara kadar her yerde kullanımı yaygındır.

Yün Kumaş

Dayanıklılığı çok yüksek olmasına rağmen yumuşak bir yapısı vardır. Esnektir. Yünlü kıyafeetler vücut sıcaklığının korunmasına yardımcı olur. Özellikle; halılarda, perdelerde, konfeksiyonlarda, banyo malzemelerinde ve tıbbî malzemelerde sıklıkla kullanılır.

Kaşmir Kumaş

Bu da yünlü kumaş türlerinden biridir. Kaşmir keçisinden yapılır. Yalıtım, mukavemet, sıcak tutma ve yumuşaklık gibi özellikleriyle öne çıkar. Hassas, parlak ve çok incedir.

Her Çeşit Kumaş Alımı

Eğer; kumaş satın alınır, kumaş alan yerler ve benzeri arama sorgularıyla bu sayfaya ulaştıysanız doğru yere geldiğinizi bilmelisiniz. Kumaş alımı yapan firmalar içinde en iyi fiyat teklifini sunuyor, müşteri memnuniyetini ilk önceliğimiz olarak kabul ediyoruz.

Stokta fazlalık olan, evde yahut işletmede boşu boşuna yer kaplayan, bazı özelliklerini yitirdiği için işinize yaramayacak kumaşları bize satarak kazanç sağlayabilirsiniz.

Kumaş alımı yapan yerler listesindeki yerini her daim koruyan firmamız, size en hızlı şekilde yardımcı olmaya hazırdır. Kumaşlarınızı değerinde satın alan firmamız, adresinize kadar gelerek metrelik veya kiloluk kumaş alımını gerçekleştirir.

Zeytinburnu Parti Kumaş 

Zeytinburnu Parti Kumaş firması hem toplu Hem parti k...

Jarse Kumaş Alanlar

Günümüzde en çok kullanılan kumaşlar arasında ja...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.