Share Now
Kumaş Toplama Yeri

Kumaş toplama yeri bularak elinizdeki fazla kumaşları satmak istiyorsanız doğru adrese geldiniz. Kumaş toplayan firma olarak biz; her türlü kumaş çeşidini en iyi fiyattan alarak bunları kazanca dönüştürmenizi mümkün kılıyoruz.

Evinizde veya işletmenizde gereksiz yer kaplayan, sizin için âdeta bir yük olan fazla kumaşlardan bizim sayemizde kurtulabilir, üstelik bunu yaparken para kazanabilirsiniz.

Elinizdeki işe yaramayan kumaşlarla ne yapacağınızı bilemiyorsanız bunları çöpe atmanıza gerek yoktur. Firmamız; spot kumaş, stok kumaş, ihracat fazlası kumaş ve diğer tüm alanlarda alım işlemi gerçekleştirir.

Güvenilir Kumaş Toplama Firması

Tekstil firmalarının çoğu, kumaş toplayan firmalar bularak elindeki fazlalıkları onlara satmak ve böylece kendine ek gelir oluşturmak ister. Moda evleri, terziler ve bu işlerle meşgul olan farklı işletmeler de, ellerindeki fazla kumaşları satmak için bu firmalara başvurur.

Kumaş alınır, kumaş toplama firması ve benzeri arama sorgularıyla bu şirketlere ulaşmaya çalışırlar. Öte yandan fazla kumaşları satmanın tek faydası kişiye gelir sağlamak değildir.

Tekstil fabrikalarında her gün kilolarca, metrelerce kumaşın çöpe gittiği söylenebilir. Bu durum terziler için de geçerlidir. Bu, hem işletmelerin çöp giderlerini artırır hem de kumaşların geri dönüştürülmesine engel olur. Tekstilde üretimin sürekliliği için kumaşların geri dönüşüme verilmesi önemlidir.

İşte kumaş toplama yerleri, elinizdeki fazla kumaşları alarak onların boşa gitmesini önler, tekrar üretime kazandırır. Tabii ki siz de kazanırsınız ve elinizdeki kumaşlara karşılık, onların değerinde nakit ödeme alırsınız.

İşletmenizde gereksiz yer işgal eden kumaşları bize teslim ederek tekstil sektörünün devamlılığına katkıda bulunabilir ve işletmeniz için kısa vadeli gelir kaynağı oluşturabilirsiniz.

Kumaş toplayan firmalar içinde tercihinizi bizden yana kullanarak elinizdeki kumaşları en iyi fiyata satacağınızdan emin olabilirsiniz.

Üretici veya kumaş satıcısıysanız, elinizdeki fazla kumaşları bize satarak işletmenizi büyük bir yükten kurtarabilir ve ek kazanç sağlayabilirsiniz.

Kumaş toplayan yerler içinde avantajlı fiyatları, güler yüzlü ve kaliteli müşteri ilişkileriyle öne çıkan firmamız, beklentilerinizi en iyi şekilde gidermeye hazırdır. Siz de fazla kumaşlarınızı çöpe atmak yerine firmamıza satış yaparak değerlendirme imkânına kavuşabilirsiniz.

Balıksırtı Kumaş Alanlar

Balıksırtı kumaş alanlar en çok da bu kumaşın de...

Keten Kumaş Alanlar

Yaz aylarının vazgeçilmezi olarak bilinen keten kuma...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.