Share Now
mayoluk kumaş alanlar

Birçok kumaş çeşidi vardır. Kumaş çeşitliliğinin fazla olması kumaş kullanılacak her alanda farklı çeşitte kumaşa ihtiyaç duyulmasından kaynaklanır ve birçok kumaş çeşidiyle bu ihtiyaç karşılanır. Bunlar içinde bir çeşit olan mayoluk kumaş da tercih edilirken kalite açısından önemlidir. Firmamız mayoluk kumaş alım satım alışverişini en kaliteli kumaşları kullanarak yapmaktadır. Firmamızdan mayoluk kumaş alanlar, kumaşlardan son derece memnun kalacaktır. Sattığımız ve aldığımız kumaşlarda kumaşın hangi türde olduğuna ve o türe ait hangi özelliklere sahip olması gerektiğine bakarak kalite ve memnuniyet çizgisinden çıkmamayı hedefleriz.

Mayo Kumaşı Çeşitleri

Mayo kumaşları arasında üç çeşit kumaş bulunmaktadır. Bu kumaş çeşitleri likralı mayo kumaşı, polyester ve spandex olarak sıralanabilir. Mayo kumaşı olarak en iyi kumaş likralı mayo kumaşıdır sonrasında ise bu kumaş türünü mikro ve polyester kumaşıdır. Firmamızdan mayoluk kumaş alanlar birden fazla çeşitte kumaş bulma imkanına sahiptir. Mayo kumaşlarının özelliği suda esnemesi ve çabuk kurumasıdır. Bunun yanı sıra kumaşların renk ve çeşitliliği de büyük önem taşır. Mayo kumaş alım satım alışverişinde aldığınız kumaşın tam performans olarak suya dayanıklılığına ve kuruma hızına dikkat etmeniz gerekmektedir.

Mayo Kumaşı Çeşitlerinin Özellikleri

Birçok kumaş çeşidir vardır fakat her kumaş aynı kaliteye sahip değildir. Mayoluk kumaş alanlar aldıkları kumaşın kalitesine dikkat etmelidir. Mayo kumaş alım satım alışverişinde dikkat edilmesi gereken kumaşın temel özelliği sık dokumalı olmasıdır. Kumaş ne kadar sık dokumalı olursa su ile temasında suyu itme özelliği o kadar iyi olur. Likralı kumaşlardan sonra en çok kullanılan kumaş türü polyester kumaşıdır. Polyester kumaşı genellikle tesettürlü bayanlar için haşema yapımında kullanılır. Ve bu kumaş çeşidi genellikle farklı kumaşlarla karıştırılarak kullanılmaktadır. Plastik bir özelliğe sahip olduğu için polyester kumaşın kalitesini kullanmak sağlık ve görünüm açısından önemlidir. Bir diğer kumaş türümüz ise spandex kumaşıdır. Bu kumaş esnek olma özelliği ile ön plana çıkar ve satışa sunulur. Spandex elastik bir yapıya sahip güçlü bir kumaş türüdür. Mayo kumaşı olarak rahatlıkla tercih edilebilir ve kullanılabilir.

Yeşilyurt Kumaş Alanlar

Yeşilyurt kumaş alanlar hem parça kumaş hem de kilo...

Her Desen Kumaş Alanlar

Sizlerin de bildiği üzere desen her türlü üründe ...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.