Share Now
Örme Kapitone Kumaş Alanlar

Aralarına elyaf, keçe veya sünger konularak kapiton kumaşların arasına dolgu yapılır. Çoklu iğneler tarafından muhtelif desenler dikilip birleştirme işlemi yapılır. Kalın ip, payet ve kurdele gibi işlemeler üzerine yapılabilmekte. Örme kapitone kumaş alanlar bir çok farklı amaçla kullanabilirler. Oldukça eski zamanlardan bu yana kullanılan bu kumaş türü çeyizlik ve ev perdesi gibi bir çok farklı amaçla kullanabilirler. 

Birçok avantaja sahip olan bu kumaşlar birçok farklı desen çalışması için kullanılabilir ve can alıcı görüntüye sahiptirler. Asla soğuk geçirmeyen bu kumaşlar mont kazak ve ceket gibi giysilerde sıklıkla tercih edilir. Örme kapitone kumaşlar ev tekstilinin de vazgeçilmez ürünlerindendir.

 

Kapitone Kumaşların Özellikleri

 

Örme kapitone kumaş alanlar için bu kumaşı seçmelerinin birçok farklı nedeni olabilir. Çünkü oldukça farklı özelliklere sahip olan bu kumaşların kullanım alanı oldukça fazladır. Müşteri isteğine göre birçok farklı desen çalışmanın mümkün olduğu bu kumaşlar geniş ürün yelpazesine sahiptir.

Asla soğuk geçirmedikleri için kış aylarına oldukça uygun giysilerde kullanılmaktadır. Can alıcı görüntüye sahip olan bu kumaşlar Kışlık giysilerin ve ev tekstilinin vazgeçilmez ürünlerindendir. Yelek, hurç, astar, yatak örtüsü, masa örtüsü, perde, kilim, ceket ve hırka gibi bir çok farklı ürünün olmazsa olmazıdır. Bu yüzden , örme kapitone kumaş alım satım sektöründe geniş bir yer tutar.

 

Örme Kapitone Kumaş Fiyatları

 

Kullanılacak olan sektöre ve ürünün cinsine göre örme kapitone kumaş fiyatları değişiklik gösterebilir. Örme kapitone kumaş alım satım yapacak kişilerin kullanacak olan sektöre uygun ürünlerden seçmesi bu anlamda önemli. Farklı işlemler sonucu oluşturulan  ve birleştirilen bir ürün  olduğundan dolayı çok fazla esnek olmayan bu kumaş türü kalın ve sert bir yapıya sahiptir.

En az 3 katlı olmasından dolayı asla soğuk geçirmeyen bu kumaşlarda arasına yerleştirilen dolgu malzemesi son derece önemlidir. Kalitesini belirleyen biraz da budur. Fiyat unsuru da Kaliteye bağlı olarak değişiklik gösterecektir. Soğuk suda ve elde yıkama yapılması gereken bu kumaşlar geniş bir ürün ve fiyat skalasına sahiptir. 

Nakit Kumaş Alanlar

Nakit kumaş alanlar, elinizdeki fazlalık tüm kumaşl...

Krinkıl Kumaş Alanlar

Krinkıl kumaş alanlar olarak hizmet veren firmamız s...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.