Share Now
Oxford Kumaş Alanlar

Kırışıklık özelliği göstermediği için Oxford kumaş alanlar sektörde oldukça fazladır. Kolay kırışmamasının yanı sıra canlı duruşuyla da ilgiyi üzerine toplamayı başarmıştır. Çoğunlukla sportif ve gündelik gömlek yapımında tercih edilir. Oxford kumaşın özelliklerini öğrendiğiniz zaman sektörde neden bu kadar çok tercih edildiğini daha kolay anlayabilirsiniz.

Son zamanlarda Oxford kumaş alanlar ilk olarak kumaşın ne olduğunu araştırarak hareket ediyor. Bilindiği üzere giyim sektöründe çoğunlukla polyester kumaş kullanılır. Fakat Oxford kumaşın içeriğinde pamuk vardır. Kumaşın ismi söylendiği zaman kullanım alanı olarak akla ilk gelen şey gömleklerdir. Kaliteli gömlek kullanmak ya da üretmek istiyorsanız önceliklerinizde Oxford kumaş olmalıdır.

Oxford Kumaş Özellikleri

Oxford kumaşların kullanım alanına uygun olacak şekilde çeşitli varyasyonları mevcuttur. Varyasyonlar, kumaşın gramajı hakkında bilgi verir. Bir kumaşın gramajı arttıkça kalınlığının da arttığını göz önünde bulundurarak Oxford kumaş alım satım hizmetinden yararlanmanızda fayda var. Kalın kumaş arayışındaysanız gramajı yüksek olan kumaşları tercih etmelisiniz. Bu bilgiyi bilmeden kumaş alırsanız beklentinizi karşılamayabilir.

Oxford kumaşın en bilindik özelliği dayanıklı olmasıdır. Kullanım alanına uygun olacak şekilde hem kalın hem de ince modelleri mevcuttur. Genel olarak su geçirmez özelliğe sahiptir. Naylon, polyester ve pamukla üretilen Oxford kumaş alım satım hizmetinden yararlanma imkânınız vardır. Bu kumaşlar kimi zaman kumaşa akrilik kaplama yapma amacıyla kullanılır.

Oxford Kumaş Nerelerde Kullanılır?

Oxford kumaşlar makinede yıkanabildiği için tekstil ürünlerinde kolaylıkla kullanılabilir. Fiyatı yüksek olmasına rağmen sağlıklı ürün kullanmak istiyorsanız pamukla üretilen Oxford kumaşı tercih etmenizde sakınca yoktur. Her mevsim kullanıma uygun bir kumaştır. Kullanım alanını araştırdığınız zaman karşınıza çok fazla seçenek çıkar. Bu alanlar kumaşın cinsine göre değişiklik gösterir.

Firma kaliteli gömlek üretmeyi hedefliyorsa pamuklu Oxford kumaş kullanmalıdır. Çanta, ayakkabı, şapka ürünlerinde polyester tarzı su geçirmeyen cinsten kumaş kullanımı uygun görülür. Bahsedilen kumaşların bir başka özelliği lekeye karşı direnç göstermesidir. Pamuklu Oxford kumaşlar son zamanlarda ev tekstil ve döşeme ürünlerinde de tercih edilmeye başladı. Araştırmalarınız sonucunda siz de kumaş alım satım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Keten Kumaş Alanlar

Yaz aylarının vazgeçilmezi olarak bilinen keten kuma...

Ataköy Kumaş Alanlar

Ataköy kumaş alanlar sayesinde pek çok kişi hem kı...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.