Share Now
Parti kumaş Fiyatları

Parti kumaş fiyatları; kumaşın uzunluğuna, genişliğine, kalınlık ölçüsüne, yapısına, kalitesine ve diğer özelliklerine göre değişir. Her türlü kumaşın partiye düşmesi mümkün olup, bu konuda zengin bir çeşitlilik söz konusudur.

Parti kumaş ifadesi ekseriyetle; işe yaramayan, üretim mekanizmasındaki bir hatadan dolayı isenen nitelikleri taşımayan, defolu veya hatalı ürünler için kullanılır. Meselâ yırtılmış ikinci el kumaşlar buna örnek gösterilebilir.

Parti Kumaş Ne Anlama Gelir?

Tekstilde parti kelimesi; ‘bant’ veya ‘grup’ gibi anlamlarda kullanılır. İhracat fazlası olan, hasarlı, ikinci ele ayrılmış, kullanım özelliklerini yitirmiş kumaşlar parti kumaş olarak sınıflandırılır.

Bunlar değerini kaybettiğinden ötürü son derece uygun fiyatlara satılır. Üretim kapasitesi dar olan, fazla imalat yapmayan işletmeler tarafından sıklıkla tercih edilir.

Parti Kumaşçılar Nerede?

İstanbul için parti kumaşçı nerede? Sorusuna cevap verecek olursak; Güngören, Merter, Zeytinburnu, Eesenler ve Yenibosna bölgelerinde yoğunluk gösterdiğini söyleyebiliriz. Fakat bununla birlikte, İstanbul’un neredeyse her yerinde ve İzmir, Bursa, Ankara, Tekirdağ gibi şehirlerde tekstil particileri oldukça fazladır. Hatay’da, Gaziantep’te, Kayseri ve Denizli gibi illerde de yine particilere sıklıkla rastlanır.

Parti Sonu Kumaş Nedir?

İşleme alınmış olan üretim girdilerinin direkt olarak kullanılamayan, yeniden kontrole sokulması gereken bölümü ‘parti sonu’ diye adlandırılır. Bir pastal atma işleminden sonra yeni pastal katına yetişemeyen parça kumaşlara ise top başı kumaş adı verilir. Bunlar da bir çeşit parti kumaşı olarak nitelendirilebilir.

Parti Kumaş Fiyat Listesi

Yukarıda da ifade ettiğimiz gibi parti kumaşlarda fiyatlandırma standart değildir. Elinizdeki kumaşın nitelikleri, sayısı ve hacmi doğrultusunda her particiden farklı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fire kumaşları satacak yer bulamıyorsanız, mümkün mertebe en iyi fiyattan satmak istiyorsanız tercihinizi firmamızdan yana kullanabilirsiniz.

Parti kumaş alanlar içinde ön plana çıkan firmamız, sizi asla mağdur etmeyecek ve kumaşlarınızı adresinizden, değerinde satın alacaktır.

Eğer parti kumaşçı nerede? Diye araştırma yapıyorsanız farklı seçeneklerle kafanızı karıştırmadan, size en avantajlı fiyatı garanti eden firmamıza başvurabilirsiniz.

Sunduğu yüksek parti kumaş fiyatları ile müşterilerinin yüzünü güldüren firmamız; bu konudaki tüm beklentileri hızlı, güvenilir, kaliteli bir şekilde karşılar.

Su Geçirmez Kumaş Alanlar

Günümüzde birçok kumaş türü bulunmaktadır. Su g...

Vual Kumaş Alanlar

Yaz aylarının vazgeçilmezi olan vual kumaşlar %100 ...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.