Share Now
Penye Kumaş Alanlar

Penye kumaş alanlar; her türlü penye kumaşı değerinde bir fiyattan satın alarak, ânında nakit ödeme gerçekleştirir. Dükkanınızda veya evinizde boşuna yer kaplayan, hiçbir işinize yaramayacak olan penye kumaşlarınız mı var?

Öyleyse onları bize satarak hem alandan, hem de maliyetten tasarruf edebilirsiniz. Bu kumaşlar için harcadığınız paranın bir miktarını çıkararak zararınızı telâfi etmiş olur, bütçenize katkıda bulunabilirsiniz.

Penye Kumaş Nedir?

Penye kumaş, pamuk ipliğinden üretilen bir kumaş türüdür. Ancak bildiğimiz pamuk kumaşlara kıyasla daha yumuşak bir yapıya sahiptir. Tekstil sektöründe son derece rağbet gören bu ürünler günlük kullanım için sıklıkla tercih sebebi olur.

Penye kumaş özellikleri ise şöyle sıralanabilir:

  • Uzun ömürlüdür.
  • Esnek yapılı, temiz ve düzgün görünümlüdür.
  • Emiş gücü yüksek olduğu için özellikle yaz aylarında daha fazla kullanılır. Bilhassa tişört ve bluz gibi üst giyim ürünlerinde daha çok tercih edilir.
  • Nefes alan bir yapıya sahiptir. Üst düzey konfor ve rahatlık sunar. Terletmez.

Penye Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Penye kumaş alımı yapan yerler her türlü penye kumaşı herhangi bir fark gözetmeksizin kabul eder. Bu kumaş türlerinden bazılarına şunları örnek gösterebiliriz:

  • 2 veya 3 iplik penye kumaş
  • Likralı
  • Kışlık
  • ibana
  • Polyester
  • Viskon

Fazla Penye Kumaş Alımı

Biz; pek çok kumaş türü için olduğu gibi, penye kumaş alım işlemi de gerçekleştiriyoruz. En iyi fiyata penye kumaş alan firmalar içinde ilk tercihlerden biri olmamızı, müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetimize borçluyuz.

Satın aldığınız penye kumaşlar istediğiniz gibi değilse veya hasarlı çıktıysa, iade edemiyorsanız onları bize satabilirsiniz. İhtiyacınızdan fazla penye kumaş aldıysanız, bunlar elinizde kaldıysa ve artık işinize yaramayacaksa yine bize satarak gereksiz yükünüzden kurtulabilirsiniz.

Firmamız penye kumaş alımı yapan yerler içerisinde her zaman en iyi fiyatı garanti eder. Kumaşlarınızı satarken maddi kayıp yaşamak, değerinin altında bir fiyata satmak durumunda kalmak istemiyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilirsiniz. Böylelikle atıl durumda bulunan kumaşlarınızı kazanç vasıtasına dönüştürebilirsiniz. Üstelik bunu yaparken kumaşların çöpe gitmesini engellediğiniz için çevreye ve tekstil sektörüne katkı sağlarsınız. Öyleyse elinizdeki penye kumaşları değerlendirmek için daha fazla beklemeyin!

Hambez Kumaş Alanlar

Hambez kumaş alanlar, yıkama ve boyama işmine tabi t...

Gömleklik Kumaş Alanlar

Gömleklik kumaş alanlar, gömleklik kumaş alım sat...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.