Share Now
Soft Kumaş Alanlar

Soft kumaşların yoğun bir şekilde deniz şortları ve yeleklerde kullanıldığı görülür. Nadir de olsa yatık üretimi için soft kumaş alanlar vardır. Lizalı olmasıyla bilinir. Bunun anlamı, görünümünün hafif tüylü olmasıdır. Genelde su itici özellikte üretilir ama yelek üretiminde fazla maliyet olmaması için su iticisiz yapmayı tercih ederler.

Farklı renk seçenekleri olduğu için sektörlerde tercih edilen bir kumaş türüdür. Soft kumaşın ne demek olduğunu öğrendikten sonra bilinçli bir şekilde kullanma şansı elde edersiniz. Bu kumaşlar kendi aralarında farklı başlıklara ayrılabilir. Genelde new soft ve welsoft kumaşlar adını duyurmuştur.

New Soft Kumaşlar Nedir?

New soft, kadifemsi dokuya sahip bir kumaş türüdür. Ayrıca hafif jakarlı kumaştan üretildiği için kullanım alanının geniş olduğu söylenebilir. Dayanıklı olduğu için yaygın kullanılması normal karşılanan bir üründür. Ayrıca her tarza uygun olduğundan insanlar new soft kumaş alım satım hizmetinden faydalanırken pek şüpheye düşmez.

Dekorasyon için şık ve modern bir ürüne ihtiyaç duyuyorsanız new soft kumaş alım satım ile üretilen perdeleri tercih edebilirsiniz. Araştırma yaptığınız zaman tekstil ürünlerinde soft kumaşların tercih edildiğini öğrenebilirsiniz. Eğer kullanım alanınıza uygun olduğunu düşünüyorsanız sizin de alım satım hizmetinden yararlanmanızda herhangi bir sakınca yoktur. Karar vermeden önce araştırma yapmanızda fayda var.

Welsoft Kumaş Nasıl Olur?

Yanmayan ve alev almayan özel bir kumaş türüdür. Antibakteriyel özellik barındırdığı için çocukların kullanmasında sakınca yoktur. Bu sebeple çocukların sağlığına önem veren her sektör welsoft kumaşı tercih eder. Sadece çocuklar değil, yetişkinler de sağlığını düşünerek hareket etmiş olur. Çünkü bu kumaş türü insanları astım, alerjik semptomlar ve toz alerjisi gibi faktörlerden koruyor.

Süper soft kumaşlar terleme yapmayan bir özelliğe sahiptir. Hafif ve rahat kullanım imkânı sunduğu için günümüzde popüler hâle gelmeyi başarmıştır. Dökümlü ve salaş görünümünden dolayı kıyafetlerde şık tasarım elde edilmesini sağlar. İç göstermeyen bir kumaş olması da popülerliğinin sebeplerindendir. Bizimle iletişime geçerek alım satım hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kumaş Toplama Yeri

Kumaş toplama yeri bularak elinizdeki fazla kumaşlar...

Gebze Kumaş Alanlar

Gebze Kumaş alanlar uzun zamandır sağlanan bir hizme...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.