Share Now
Stok kumaşcı

Stok kumaşçı olarak faaliyet gösteren firmalar, isminden de belli olduğu üzere her türlü stok kumaşın alım-satımını gerçekleştirir. Terzilerin, fabrikaların veya çeşitli işletmelerin elinde stok fazlası kumaşlar olabilir. İhtiyaç miktarının üzerinde alım yapıldığı zaman üretimden geriye birçok kumaş kalması mümkündür.

İşletmeler kendilerine fazla gelen bu kumaşları ellerinden çıkarmak için stok kumaşçılar ile irtibata geçer ve onlara satış yapar.

Stok Kumaş Çeşitleri Nelerdir?

Bu sorunun cevabı bütün kumaş modellerini kapsar. Her tip kumaşın stok kumaş olarak ayrılması mümkündür.

Polyester kumaşlar, ipek kumaşlar, yün ve pamuk kumaşlar bunlara örnek gösterilebilir. Giyim ve tekstil sektöründe kullanılan bütün kumaş türlerinin stok kumaş kategorisinde alım-satımı yapılabilir.

En Yüksek Fiyatı Veren Stok Kumaşçılar

Elinizdeki fazlalıkları değerlendirirken kâr etmek istiyorsanız, stok kumaş alımı yaparken en iyi fiyatı veren firmayı bulmaya çalışmanız doğaldır. Firmaların bazıları stok kumaşları kişilerden veya işletmelerden mümkün olduğunca en ucuz fiyata temin etme çabasındadır. Amaçları bu kumaşların üzerine kendi kârlarını ekleyerek farklı firmalara satış yapmaktır.

Ancak biz böyle bir politika benimsemiyor, stok kumaş alım işlemlerinde en yüksek fiyatı teklif ediyoruz. Böylelikle kumaşlarınız değerinde bir fiyata gidiyor ve herhangi bir mağduriyet yaşamıyorsunuz.

Güvenilir stok kumaşçı firması arıyorsanız tercihinizi bizden yana kullanabilir; ‘bunları ne yapacağım?’ diye kara kara düşündüğünüz kumaşlarınızdan kurtulabilirsiniz. Üstelik bu sırada hem kazanç sağlamış, hem de tekstil sektöründeki üretimin devam etmesine katkıda bulunmuş olacaksınız.

Çünkü fazlalık kumaşlar satın alındıktan sonra geri dönüşüme gönderilir ve yeniden kullanılabilir hâle getirilir. Böylece zarar görmüş, hasarlı, üretim mekanizmasından dolayı hatalı kumaşların tekrar değerlendirilmesi mümkün olur.

Siz de –tabiri câizse- tekstil çarkının dönmesine yardım etmek istiyorsanız stok kumaşçılar arasından bizi seçerek kumaşlarınızı en iyi fiyata satabilirsiniz. Fiyatı düşürmek için pazarlık yapan firmalardan olmadığımız için, kumaşlarınızın ederinde bir fiyat ile alınacağından emin olabilirsiniz.

Daima en yüksek fiyat garantisi ve en kaliteli hizmet prensibiyle hareket eden firmamız, fazla kumaşı olanların ilk tercihidir. Kumaşlarınızı hak ettiği fiyattan alacak olan firmamıza başvurarak evinizi veya iş yerinizi büyük bir yükten kurtarabilirsiniz.

Adalar Kumaş Alanlar

Adalar kumaş alanlar, günlük yaşantımızdan hemen...

Ceylan Kumaş Alanlar

Kumaş üretiminde iplikler farklı yöntemlerle bir ar...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.