Share Now
Tahtakale Kumaş Alanlar

Tahtakale kumaş alanlar olarak hizmet veren firmamız her türlü kumaş alımı yapıyor. Kumaş günümüzde her yerde kullanılmaktadır Bu yüzden sıkça tercih edilir. Kumaş alımı yapan firmamız kumaşları kullanım Yerine göre ve kullanılan malzemeye göre alım yapmaktadır. Buradaki amaç kullanım yerinin sıklığından ziyade kullanılması mümkün olan yerlere göre değişir.

Tahtakale kumaş alanlar firması olarak tüm Türkiye’den kumaş alımı yapmaktayız, firmamız kurumsal olarak bu konuda hizmet vermektedir. Toptan kumaş alımı yapılırken kumaşın türevi baz alınır.

Kumaş Türleri

Bilindiği üzere kumaşlar; kaplama yapılan ürünlerdir. Ancak her kumaşın içeriği farklıdır. Örneğin pamuk, ipek, kenevir, sentetik olarak çeşitleri bulunur. Kumaş türleri kullanımda ikiye ayrılır;

  • İlki leke tutmayan ve sıvı geçirmeyen kumaşlar
  • İkincisi sıvıyı içine çeken dokulu kumaşlardır.
  • Diğer kumaşlar

Tahtakale kumaş alanlar firması olarak her iki türde de kumaş alımı yapmaktayız. Leke tutmayan sıvı geçirmeyen kumaşlar, genel olarak şifon, viskon, deri kadife ve tay tüyü kumaşlardır. Sıvı geçirmeyen kumaşlar çoğunlukta; mont, pardösü şemsiye gibi ürünler olarak kullanılır. Diğer kumaşlar bez dediğimiz ürünler olarak geçer, bunlar leke tutar ve sıvı getirir Ayrıca bu tür kumaşlar mont olarak ya da pardösü olarak kullanılmaz.

Toptan Kumaş Alımı Yapan Firma

Firmamız toptan kumaş alımı yapmaktadır. Bu anlamda kumaşlar gerekli işlemlerden geçerek tekrar piyasaya sürülür. Bunlar polar, yün gibi kumaşlardır. Bu kumaş türleri genel olarak kanepe, oturma grupları, yatak örtüleri ve kıyafetlerde kullanılır. Kumaş her yerde kullanılan bir üründür, özellikle günümüzde kıyafetlerde kot kumaş tercih edilir. Kot kumaş; kot ceket, kot pantolon, kot gömlek, kot çanta ve aksesuar olarak kullanılmaktadır. Diğer kumaşlar sınıfına giren kumaşlar ise; genel olarak perdelerde halı örtülerinde kanepe örtülerinde kullanılır.

Fabrikalar İçin Verilen Kumaş Türleri Nelerdir?

Fabrikalar için birçok kumaş türü verilmektedir. Bunun nedeni daha çok kumaşların piyasalardaki ürünlere göre kullanılmasıdır. Yani aslında kumaş her daim her yerde kullanılır. Bu yüzden fabrikalarda işlenerek piyasaya sürülür, piyasadaki birçok ürün bu şekilde işlenerek oluşturulmuştur. Fabrikalar eşyaları ve objeleri kumalar ile kapama yaparak tekrar piyasaya sürdükleri için, ihtiyaca yönelik olarak her kumaş tercihi yapabilirler.

Kocaeli Kumaş Alanlar

Kocaeli kumaş alanlar internet üzerinden sık araşt...

Parti Örme Kumaş Alıcıları

Firmamız, tekstil sektöründe uzun yıllara dayanan d...

Leave a Comment

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.