Share Now
toptan kumaş alanlar

Toptan kumaş alanlar sayesinde elinizdeki fazlalık kumaşlardan kurtulabilir ve bir miktar kazaanç sağlayabilirsiniz. Malum olduğu üzere firmalar, stoklarında hazır ürün bulundurmak ve üretim faaliyetlerinin kesintisiz yürümesini sağlamak için toptan alım yapmayı tercih ediyor.

Fakat bazen alınan ürünlerin bir kısmı elde kalabiliyor. Üretim hedeflenenden az olduğu zaman arta kalan kumaşlar fazlalık olarak firmada yük oluşturuyor.

Kimi zaman ise imalat sırasında bazı kumaşlar fire oluyor ve işe yaramaz hâle geliyor. Bu durumlarda da yine kumaşları acil olarak elden çıkarma ihtiyacı doğuyor.

Toptan kumaş alanlar tam da bu noktada devreye giriyor. Farklı kumaş türlerini aynı yere satarak hepsinden tek seferde kurtulmak istiyorsanız toptan kumaş alan yerler size hitap ediyor.

Böylece her cins kumaş için farklı bir adres bulmanıza, aynı süreçlerle tekrar tekrar uğraşmanıza gerek yok.

Karışık Toptan Kumaş Alan Firmalar

Bu firmalar karışık tipteki kumaşların alımını iyi bir fiyattan gerçekleştirerek işletmelere büyük kolaylık sağlıyor. Üretim faaliyetlerinizden arta kalan farklı renk, desen ve özelliklerde kumaşlarınız varsa bu firmalara başvurabilirsiniz.

Stok kumaşlardan spot kumaşlara, ihracat fazlası kumaşlardan parti kumaşlara kadar her türlü kumaşı bu yerlere satabilirsiniz.

Toptan kumaş alımı yapan yerler içerisinde öne çıkan firmamız, müşterilerinin kazancını kendi kazancı gibi önemsiyor. Bundan dolayı her zaman, kumaş alımlarında en iyi fiyatı vermeye özen gösteriyor.

Yani ‘bu kumaşları nasıl daha ucuza alabilirim?’ düşüncesiyle değil, ‘müşteriyi nasıl memnun edebilirim?’ anlayışı ile hareket ediyor.

Toptan Kumaş Fiyatları Ne Kadar?

Bu soruya verilecek yanıt; kumaşların niteliklerine, kalitelerine ve ölçülerine göre değişiklik arz ediyor. Toptan kumaş satın alan firmamız, yüksek fiyat garantisiyle müşterilerin kârlı çıkmasına imkân tanıyor.

Ayrıca firmamız toptan kumaş satan bir yer olarak da tercih ediliyor. Pazarcıların, terzilerin, fabrikaların, konfeksiyoncuların ve küçük-büyük ölçekli işletmelerin kumaş ihtiyacını karşılıyor.

Toptan kumaş satın alan yerler içinde seçiminizi bizden yana kullanarak güvenli, keyifli ve kazançlı bir satış işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Elinizdeki fazla kumaşlardan kurtulurken bunları yüksek fiyata sattığınız için bütçenize katkıda bulunma şansı yakalayabilirsiniz.

Kanvas Kumaş Alanlar

Kanvas kumaşın arka ve ön yüzeyi birbiriyle aynıd...

Hadımköy Kumaş Alanlar

Hadımköy kumaş alanlar sayesinde elinizdeki kumaşla...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.