Share Now
Velboa Kumaş Alanlar

Doğal kürk kullanmak istemediği için velboa kumaş alanlar son zamanlarda fazlasıyla artış göstermiştir. Çünkü velboa kumaşlar suni kürk çeşididir. Görünümü alçak tüylüdür. El sanatları açısından çok yönlü bir kumaştır. Dayanıklı yapısı sayesinde katı renklerin haricinde desenlerde de tercih edilir. Velboanın en çok kullanıldığı alanlar battaniye, evcil hayvan ürünü, bebek kıyafeti, kostüm ve doldurulmuş hayvan oyuncağı şeklinde örneklendirilebilir.

Eğer velboa kumaş alanlar doldurulmuş hayvan oyuncağı için kullanacaksa adı velboa derisi olarak geçer. Düşük hayvan kürkü görünümünde olduğu için gerçekçi hayvan derisi görünümü verilebilir. Aynı zamanda dayanıklı olduğu için de hayvan ürünlerinde kullanılır. Örneğin kullanılan hayvan atsa birisi tırmanmak istediği zaman hasar görmez.

Velboa Nedir?

Velboa kumaşın kendini gösterdiği ve diğerlerinden en çok ön plana çıkardığı alan kesinlikle kostümlerdir. Kostüm konusunda proje küçük ya da büyük olsun, velboa kumaş alım satım hizmeti büyük bir yaratıcılık imkânı sağlıyor. Bahsedilen kumaştan kulak, kuyruk ve bunlar gibi kostüme uygun ürünler elde edilebilir.

Kostüm yerine bebek için kullanılacaksa velboa kumaş alım satım güvenilir kullanım fırsatı verir. Yumuşak yapısı sayesinde bebeklerin hassas cildine zarar veren özellikler barındırmaz. Çoğunlukla uyku tulumu gibi bebek ürünlerin bu kumaş türü tercih ediliyor. Kullanım alanlarını detaylı bir şekilde öğrendikten sonra siz de ürünleriniz için rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Velboa Kumaş Hakkında Her Şey

Bazıları velboa kumaşının ne olduğunu araştırmakla hakkındaki bütün bilgiyi öğrendiğini düşünüyor. Fakat detaylı araştırma yapmak sadece velboa kumaşının tanımıyla sınırlı değildir. Kumaşın tanımından ziyade bileşimini de öğrenmeniz gerekiyor. Kumaşların madde türleri ve uygulamaları önem taşıyan başka bir konu başlığı olarak karşımıza çıkar. Ne olduğunu merak ediyorsanız velboa hakkında araştırma yaptığınız zaman öğrenebilirsiniz.

Velboa kullanacaksanız tamamen suni bir kürk olduğunu bilerek hareket edin. Desenli görünümünün yanı sıra sade renklere sahiptir. Dayanıklı olduğu için kostüm kullanımlarında fazlasıyla tercih edilir. Yumuşak yapısından dolayı çocuk ürünlerinde çekinmeden kullanılabilir. Eğer velboa kumaş sektörünüze ve kullanım alanınıza uyuyorsa firmamızla iletişime geçerek alım satım hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Güvercintepe Kumaş Alanlar

Güvercintepe kumaş alanlar aracılığı ile bugüne ...

Kumaş Alan

Kumaş Alan Firmalar arıyorsanız doğru yerdesiniz.Ku...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.