Share Now
zeytinburnu kumaş alanlar

Zeytinburnu kumaş alanlar bakımından oldukça zengindir. İstanbul gibi kalabalık bir şehrin tekstil konusunda en gelişmiş bölgelerinden biri Zeytinburnu’dur. Konfeksiyoncuların, fabrikaların, toptancıların yoğun olduğu bu ilçe, kumaş alan firma arayanların da ilk tercihleri arasındadır.

Tabii ‘kumaş alımı’ derken kastettiğimiz şey, sıfır (yeni) kumaş alımı değildir. Kumaşçı firmalar, işletmelerin ellerinde kalmış fazla kumaşları onlardan değerinde bir fiyatla satın alır. Stok kumaş, parti kumaş çeşitleri, spot kumaşlar, ikinci el veya hurda kumaşlar bunlardandır.

Zeytinburnu’nda Kumaş Alanlar Hangi Kumaşları Kabul Ediyor?

Bilindiği gibi eşyalardan tekstil ürünlerine, giysilerden aksesuarlara pek çok ürünün yapımında kumaşlardan yararlanılır. İşletmeler imalat faaliyetlerini gerçekleştirmek için bolca kumaşa gereksinim duyar.

Fakat bazen alınan kumaş, yapılan üretim için fazla gelir. Bu durumda arta kalan kumaşların elden çıkarılması gerekir. Ayrıca kimi zaman, imalat sırasında kumaşların bazıları hurdaya çıkar. Kullanılamayacak hâle gelen bu ürünlerin değerlendirilmesi de yine kumaşçı firmalar sayesinde olur.

Zeytinburnu partici kumaşçı arayanların çözüm noktası firmamız, bu husustaki beklentilere iyi fiyat garantisiyle yanıt verir. Elinizdeki kumaşlardan kurtulmak için onları zararına satmanız gerekmez. Kumaşlarınıza değeri kadar fiyat biçecek olan firmamız, sizi bu konuda kesinlikle mağduriyete uğratmayacaktır.

Firmamızın kabul ettiği kumaşlar oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir. Keten kumaş çeşitlerinden kadife kumaşlara, pamuk kumaş modellerinden ipek kumaşlara pek çok ürün buna örnektir.

Zeytinburnu kumaş alanlar içinde öne çıkan firmamız, ayırım gözetmeden her türlü kumaşı değerinde nakit ödemeyle satın alır. Tabii ki ödenecek fiyat; kumaşların niteliklerine, kalitesine, çeşidine ve sayısına göre farklılık gösterir.

Zeytinburnu Kumaşçılar Nasıl Çalışıyor?

Elinizde bulunan kumaşları bize getirmek için zahmet etmenize gerek yoktur. Firmamız evinize veya işletmenize gelerek kumaşlarınızı adresinizden alır ve size nakit olarak ödeme gerçekleştirir. Tüm prosedür bu kadar basittir!

Siz de Zeytinburnu parti kumaşçılar, Zeytinburnu hurda kumaşçılar ve benzeri arayışlarınıza bizimle nokta koyabilirsiniz.

Fazlalık kumaşlarınızı en yüksek fiyattan satmak suretiyle kâr sağlayabilir ve böylece işletmenizin bütçesine de katkı sağlayabilirsiniz. Ayrıca bunu yaparken tekstil alanındaki üretimin devamını desteklemiş olacaksınız. Öyleyse şimdi elinizdeki kumaşları değerlendirme zamanı!

Altınşehir Kumaş Alanlar

Altınşehir kumaş alanlar bölgedeki kişilerin sever...

Bakırköy Kumaş Alanlar

Bakırköy kumaş alanlar birçok farklı kumaş terci...

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.