Share Now
Örnekköy kumaş alanlar 0535 651 91 07 Stok Kumaş

Örnekköy kumaş alanlar ile birlikte elinizde kalan, çeşitli işlerden artmış veya bir şekilde elinize geçmiş olan kumaşları kazanca dönüştürebilirsiniz. Tekstil piyasası başta olmak üzere farklı alanlarda kullanılan ve çok önemli sayılan kumaşlar bu sayede önemli tutarlarda kazanç elde etmenizi mümkün hale getirebilir. 

Eldeki Kumaşları Kolayca Satın

Örnekköy kumaş alanlar elinizdeki kumaşların kazanca dönüştürülmesi için önemli fırsatlar sunar. Bu fırsatlar arasında ilk olarak öne çıkanı maddi getiridir. Kumaşlar, farklı alanlarda kullanıldıkları ve sektör olarak da geniş bir alana yayıldıkları için çok değerli ürünlerdir. Sıfırdan kumaş üretimi hammadde ve enerji kullanımı açısından maliyet açısından yüksek olduğundan elde kalan kumaşların değerlendirilmesi üretici taraf açısından çok daha uygundur. Bu bakımdan kumaş alanlar eldeki kumaşları alarak tekrar kazandırma sürecinde kullanılırlar.

Normal koşullarda özellikle parça kumaş olarak bilinen ve muhtelif kullanımlardan artmış olan kumaşların tekrar kullanılması olanaklı değildir. Bu türden kumaşların çöpe atılması ise önemli kayıplar yaratacağı için kumaş alanlara satılması çok daha mantıklıdır. 

Kumaş alanlar tarafından alınacak kumaşlar çok çeşitlidir. Öncelikle daha sık bulunduğu için parça kumaşlar öne çıkar. Parça kumaşlar farklı ikame görevleri üstlenen ve farklı alanlarda kullanılan kumaşlardır. Özellikle kıyafet alanında küçük parçalar çok arttığı için bu alanda üretim ya da onarım yapan yerlerden çok sayıda parça kumaş artmaktadır. Bununla birlikte mobilya veya terzi gibi iş kollarından da yine parça kumaş miktarı açısından çokluk söz konusudur. Üretim yapan yerlerin üretimleri göz önüne alındığında buradan arta kalan kumaşların sayısı önemli miktarlara tekabül etmektedir. Dolayısıyla parça kumaşların atılması veya stoklanması yerine parça kumaş alanlara satılmaları çok daha avantajlıdır. 

Kumaş Alımında Pratik Çözümler

Örnekköy kumaş alanlar sadece parça kumaş alımları için değil, top, ham ve benzeri her türden kumaşın alınmasını sağlar. Bu sayede ister üretim ister kullanımdan kaynaklı olarak kalan kumaşların satılmaları mümkündür. Ağırlıklarına göre yapılan fiyatlandırma sayesinde normal koşullarda elde kalan veya çöpe atılacak olan kumaşların yerine ödeme yapılmaktadır. Bu sayede de iki taraf da kazançlı çıkabilmektedir.

 

Chanel Kumaş Alanlar

Chanel kumaş çok fazla tercih edilen ve tekstil sekt...

Fatih Kumaş Alanlar

Fatih kumaş alanlar kumaş alım satım işlemleri kus...

Leave a Comment

Stok Kumaş Alınır

Stok kumaş, kişi ya da kurumlardan fazlalık olan ya da kullanılmayan kumaşları alarak onları geri dönüştürür. İstanbul merkezli olan firmamız kumaş satışı yapmak isteyen kişi ya da kurumlara hem yüz yüze hem de internet üzerinden hizmet vermektedir.

 

Stok Kumaş Logo

Tüm hakları saklıdır. © Stokkumas.com 2023.